Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy

udanych, słonecznych, wesołych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia po wakacjach :))

Drodzy Rodzice i przedszkolaki!!

Ogłaszamy wielką, wakacyjną akcję: „Podróże po Polsce - Ojczyzna widziana oczami dziecka".
Przysyłajcie do nas kartki z ciekawych i niepowtarzalnych miejsc w Polsce. Zapraszamy również do wspólnego odkrywania i fotografowania ciekawych zakątków naszego kraju. Po wakacjach Wasze zdjęcia zostaną umieszczone na wielkiej mapie Polski w naszym przedszkolu i będą tworzyć "Przedszkolny Przewodnik Turystyczny po Polsce".

Klub malucha

Zapraszamy wszystkie maluszki 2 i 3 – letnie

do naszego Przedszkola nr 26 (os. Piasty)

na wiosenne zabawy.

Spotkania odbywają się co 2-tygodnie.

Najbliższe spotkanie już 27 marca o godz. 16.30

pt. „W poszukiwaniu wiosny”.

Dla przyszłych przedszkolaków udział w spotkaniach i wspólnych zabawach to znakomita okazja do zapoznania się z nowym miejscem, poznanie pań, które tutaj pracują, nawiązanie pierwszych przyjaźni.

Zapraszamy !!!

klub malucha5

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi,

chcemy jak co roku, zorganizować w naszym przedszkolu kiermasz świąteczny.

Zachęcamy Państwa tym samym, do włączenia się w przygotowania różnego rodzaju wypieków kulinarnych

jak również ozdób wielkanocnych (stoiki, jajeczka, kurki, baranki itp).

Wszystkich chętnych rodziców prosimy o kontakt z nauczycielkami w grupach.

Dziękujemy

Zapisy do Publicznego Przedszkola nr 26 "Tęczowe Przedszkole" podobnie jak w latach ubiegłych

zostaną przeprowadzone przy pomocy systemu elektronicznego. Rekrutacją są objęte dzieci w wieku 3-6 lat (roczniki 2012–2015).

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w którym obecnie uczęszcza dziecko,

musi być złożona w terminie od 27 lutego do 6 marca.

Niezłożenie deklaracji w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Rodziców, którzy zapisują swoje dziecko do przedszkola po raz pierwszy, informujemy,

że rekrutacja potrwa od 14 marca od godz. 9.00 do 28 marca do godz. 14.30.

Wszystkie ważne terminy, wnioski, druki oświadczeń oraz kryteria obowiązujące przy przyjęciu dziecka do przedszkola

dostępne są na BIP - Rekrutacja

Między 17 a 24 kwietnia rodzice muszą potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do przedszkola,

do którego zostało zakwalifikowane.

Niezłożenie potwierdzenia w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

W przedszkolu można uzyskać wszystkie dodatkowe informacje na temat rekrutacji.

Serdecznie zapraszamy.