Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy

udanych, słonecznych, wesołych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia po wakacjach :))

festyn 2017

zosia3

WIELKANOCNY KIERMASZ

DLA ZOSI!!!

zosia1

zosia2

POMÓŻMY!!!

Zosia jest wnuczką Pani Teresy, która jeszcze niedawno pracowała w naszym przedszkolu          i włożyła w swoją pracę całe serce. Teraz to MY możemy pomóc.

Kiermasz odbędzie się w dniach 12- 14 kwietnia 2017 r.

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci do włączenia się w jego organizację. Prosimy o świąteczne wypieki i ozdoby, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc małej Zosi.

zosia3

Z dniem 13.03.2017 od godz. 9:00 rozpoczyna się Rekrutacja do Przedszkoli. W tym celu należy zalogować się na stronę: www.kedzierzyn.przedszkola.vnabor.pl  i wprowadzić zgłoszenie do systemu. Następnie wydrukować wniosek wraz z załącznikami i przynieść do Przedszkola do dnia 28.03.2017 do godz. 15:00. Poniżej określa się następujące terminy postępowania rekrutacyjnego oraz terminy składania dokumentów do Przedszkola.

Klub malucha

Zapraszamy wszystkie maluszki 2 i 3 – letnie

do naszego Przedszkola nr 26 (os. Piasty)

na kuchenne rewolucje.

Spotkania odbywają się co 2-tygodnie.

Najbliższe spotkanie już 07 marca o godz. 16.30

pt. „Mali kucharze”.

Dla przyszłych przedszkolaków udział w spotkaniach i wspólnych zabawach to znakomita okazja do zapoznania się z nowym miejscem, poznanie pań, które tutaj pracują, nawiązanie pierwszych przyjaźni.

Zapraszamy !!!

klub malucha2